הלקוחות שלנו

אגודת הספורט - רמת השרון
"העבודה מול שרון המוכשרת מ- B.STUDIO היא ללא מילים! אני רק מסבירה מה הצורך, המסר הנדרש ומי היא אוכלוסיית היעד והיא כבר שולחת כמה אופציות כל אחת יותר יפה, מתוחכמת ומדויקת מרעותה! מלאה רעיונות יצירתיים כרימון ובלתי מתפשרת בביצוע מדויק ומתאים! פשוט נהדרת."
טליפופ - ממתקים מעוצבים
"שרון מ- B.STUDIO עשתה עבורי מספר פרויקטים הכוללים סרטון קצר על העסק וחומר פרסומי לפייסבוק. שרון הבינה את המסר שברצוני להעביר בצורה יצירתית ומעניינת שלא חשבתי עליה לפני. ממליצה בחום וללא ספק אחזור להשתמש בשירותיה."
SUPERSKI
"כישרון גדול. יצא לי לעבוד מול B.STUDIO בכמה פרויקטים, בינהם האתר 'סופר סקי' שהיה זקוק לריענון עם באנרים מחודשים. העבודה היתה מקצועית עם סבלנות לסבבי תיקונים נדרשים ומחשבה מגוונת. בקיצור- ממליצה בחום!!"
למונשילו
"מוכשרת, רצינית, מקצוענית, מקורית, וקולטת עניין מייד. מומלץ בחום."
'חאן השיירות' מבית 'איילה נסיעות'
חיפשנו מעצבת מקצועית עם מעוף בעלת חשיבה מחוץ לקופסא. המליצו לנו על B.STUDIO ואכן לא התאכזבנו. עבדנו על חבילות של באנרים לשילוב באתר 'חאן השיירות'. עבדנו עם שרון מ- B.STUDIO שהיתה קשובה לצרכים שלנו, יצירתית ובעיקר לא שאבלונית."
C.U. Technologies
"במהלך עבודתנו עם B.STUDIO זכינו ליחס מקצועי ואישי. לאורך כל התהליך הכרנו את שרון, מעצבת רצינית, זמינה ועשירה ברעיונות. העבודה איתה תאמה לכל הגדרותנו ואף מעבר לכך."
Previous slide
Next slide

שירותים נוספים