עומדות על שלהן

בשביל זוג נעליים חדשות את תשכחי שיצאת מהבית עם מיגרנה, שיש לך מינוס בבנק, ושזה לא יפה לשקר על מחיר הזוג החדש לבן זוגך. לנעליים יש כוח מאגי לשחרר אותנו המכורות להן, מכל מכאוב ומצוקה. לפניכן 6 זוגות הנעליים המרתקות ביותר… בינתיים.

01 – זהה חדיד עבור המותג הברזילאי ‘מליסה‘

חדיד, האדריכלית הידועה החליטה לנטוש לרגע את המבנים והמונומנטים ולפזול עבור ‘מליסה’ גם לעולם האופנה וההנעלה. הרעיון המרכזי של הנעליים של חדיד המוכשרת הוא המשחק בין החלל והקווים הטבעיים של הרגל. הנעל היחודית עשויה כולה מפלסטיק ועוטפת את הרגל בעדינות מורגשת. היא משדרת קלילות, במיוחד בזמן ההליכה.

 Zaha Hadid – shoes for Brazilian footwear Melissa

02 – בלמה ארטוביק – נעלים סוכריה

השילוב בין שני החטאים הגדולים שלנו, נעליים ומתוקים משחק בהרמוניה מושלמת  עבור המעצבת הבוסנית  בלמה ארנטוביק. סדרת הנעליים המפתות עשויות מעור לבן, כיסי ממתקים, עקבי מסטיקים צבעוניים וסרטי סאטן אדומים. השראתן מארץ החלומות והפנטזיות כמו גם ההליכה בהן.

belma's shoes

 Tea Petrovic

03 – תיה פטרוביץ’ – נעלי קלטראבה

המעצבת תיה פטרוביץ מסרייבו החליטה ליצור נעליים לבנות בהשראת הארכיטקט ומתכנן הגשרים הנודע סנטיאגו קלטראבה. הדגש של פטרוביץ’ בעיצוב היה לנצל את החלל שבין סוליית הנעל לרצפה וליצור נעל שנראת כמו פסל לכל דבר ועם זאת שומרת על אלגנטיות ואווריריות. לפי גישתה של פטרוביץ, הכל מתחיל בעצם מהעקב.

04 – ג’אן פול גוטייה – עבור ‘מליסה’

נעלי העקב של מעצב האופנה המפורסם, נראות במבט ראשון כנעליים השחורות המושלמות ביותר. במבט שני, מבינים שהן לא רק מושלמות, הן ברובן גם שקופות. ג’אן פול גוטייה, בחר לעצב בפלסטיק כשעיקר כוונתו לעצב נעל סקסית, מאווררת ובעלת עקב סיגר דקיק. השקה בחנויות ברחבי העולם ביוני 2010.

 Melissa in heels by Jean Paul Gaultier

Mojito – shoe by Julian Hakes

05 – ג’וליין האקס – “מוחיטו”

ג’וליין האקס, הארכיטקט הבריטי הידוע בחר אף הוא לעבור טבילת אש בעולם האופנה והנעליים. הנעליים הירקרקות של האקס, עוטפות את הרגל על כל כיווניה בעזרת רצועת עור ופלסטיק קשיח. הן מאופיינות בהעדר מוחלט של סוליה סטנדרטית ומסקרנות מאוד במראן.

06 – מרלו טן בומר – נעל עור בפריסה אחת

מעצבת המוצר ההולנדית מרלו טן בומר איתגרה את עצמה בתכנון נעל בפריסה אחת. הנעל של טן בומר עשוייה  כולה מיריעת עור המלופפת על מתכת ומכופפת לפי תכנון מוקפד של המעצבת. הנעל האלגנטית ביופייה, תוצג בלונדון ביולי הקרוב.